1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Zoja 62

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19867

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-02-23, 22:32   Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Logo, jest takie coś jak "poradnia leczenia bólu", dostaje się skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Sama jestem pacjentką takiej poradni. Tam mają pomysły nastawione na zniesienie bólu.
A tak przy okazji, to mnie nie pomagały żadne tramale, ketonale i inne, ulgę zupełną przynosiły mi najzwyklejsze czopki diclofenacu i to małe dawki - 50 mg, pomagało na pieczenie w jamie ustnej i na okrutne bóle kostne.
Pijesz nutridrinki? Polecam, są wysokokaloryczne i mają wszystko, co do życia potrzeba.
Pozdrawiam. Trzymaj się !
  Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Zoja 62

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19867

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-01-02, 22:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Logo, znam osobiście człowieka, który żyje już.. albo 7 lat, znam też takiego, który przegrał. Tu nie ma żadnych reguł, podziwiam Cię za robienie bilansu, ja nie zastanawiałam się: hispat, operacja, naświetlania...myślenie wyłączyłam. Co ma być, to będzie, nie potrafiłabym natomiast poddać się bez walki, choć waleczność to nie jest moja cecha charakteru. Nie warto bilansować, człowiek to nie maszyna w której znasz miejsce każdej części i śrubki. Każdy z nas jest inny, każdy inaczej reaguje. Tu już musisz sam zdecydować jaką drogę wybierasz. Najlepiej byłoby trafić na porządnego onkologa, który Ci uczciwie przedstawi możliwe scenariusze.
Powodzenia....tu również dyg, jeno mocno starszy ;)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Zoja 62

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19867

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-01-02, 15:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy gardła z przerzutami
Logo, odszukaj sobie posty Zoi i Jerzozwiesza, oni dużo przeszli i dokładnie opisali cały proces leczenia, na pewno znajdziesz informację dla siebie.
Ja "bujam" się też z płaskonabłonkowym, radio i chemioterapia to jedyny sposób leczenia tego gada, na pewno pomaga. Co do komfortu życia...nie będę się wypowiadać, bo kuracja jest drastyczna i nie zostaje bez konsekwencji. Jeśli chcesz zawalczyć - a przecież warto - nie masz innej możliwości.
Pozdrawiam i odwagi, bo - jak mówi Jerzy - " nie taki straszny rak jak go malują "
Powodzenia.

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2011-01-02, 16:44 ]
Dla ułatwienia podlinkowałem wskazane przez Zoję wątki. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group